rekrutacja Egzamin zawodowe Egzamin zawodowe
Aktualności
NASI BIEGALI
Data dodania: 23.10.2023 r.

Dnia 20 października w Gryfinie odbył się finał wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych . Naszą Szkołę po wygranym szczeblu powiatowym reprezentowali chłopcy w następującym składzie: 1. Fabian Machniak 5aTMR, 2. Maciej Halak 3TI, 3.Damian Chmarzyński 5TI 4.Dominik Wyczołek 2 bTMR, 5. Szymon Zglenicki 2 b TMR, 6.Mariusz Kubisz 5aTMR, 7. Bartosz Runkiwski 2bTMR. Po zacietej rywalizacji sztafeta ukończyla rywalizacje na 11 miejscu.

Padało i lało ale biegamy śmiało

PLEBISCYT GK24
Data dodania: 17.10.2023 r.

Nasza szkoła została nominowana do udziału w plebiscycie GK24.
Nominację otrzymał również nauczyciel ZSRCKZ pan Grzegorz Wilk.
Zachęcamy wszystkich do głosowania na szkołę i naszego nauczyciela.
Gratulujemy i trzymamy kciuki.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
Data dodania: 16.10.2023 r.

Wszystkim Pracownikom oświaty, z okazji Dnia Edukacji Narodowej
życzę by trud włożony w naukę i wychowanie młodzieży zaowocował w przyszłości.

"Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość,
dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych
do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!"

(B. Conkin).
Dziękuje, że JESTEŚ  Nauczycielem ZSR CKZ im. Stefana Żeromskiego w Świdwinie.
Z WYRAZAMI SZACUNKU: Daniel Nowak

DYNIE W ŚWIDWINIE

CHLUBA NASZEJ SZKOŁY
Data dodania: 09.10.2023 r.

Nasza reprezentacja piłki siatkowej dziewcząt prezentuje się rewelacyjnie nie tylko na zdjęciu. Na boisku też.
W niedzielę zawodniczki razem z trenerem Jarosławem Kulikowskim uczestniczyły w XXI Wojewódzkich Igrzyskach Sportowo-Rekreacyjnych LZS.
Po zaciętych bojach, z doświadczonymi drużynami z powiatów województwa zachodniopomorskiego,  zjajęły 5 miejsce zdobywając dla powiatu świdwińskiego aż 15 punktów do klasyfikacji generalnej. Dzięki temu nasz powiat zajął również 5 miejsce ogólnej klasyfikacji powiatów. W igrzyskach startowało 11 powiatów.

SUKCES NASZYCH BIEGACZY!
Data dodania: 05.10.2023 r.

4 października w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych biegach przełajowych. Nasza ekipa chłopców zajęła I miejsce a dziewczęta zajęły II miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnym etapie rozgrywek.