Aktualności
REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021
Data dodania: 04.04.2019 r.

Obrazy: front_rekrutacja.png

Informacja
Data dodania: 10.08.2020 r.

Dnia 14.08.2020r. (piątek) szkoła będzie nieczynna. 

Maseczki
Data dodania: 30.07.2020 r.

Obrazy newsów: maseczki.jpg

Informacja
Data dodania: 23.07.2020 r.

Informacja

W dniu 31.07.2020 r. i w dniach 3-4.08.2020 r. sekretariat będzie czynny do godziny 16:00 .

Wyniki konkursu
Data dodania: 24.06.2020 r.

„Dziennik z epidemii” – konkurs rozstrzygnięty

 

Z niewielkim „poślizgiem” publikujemy listę laureatów naszego konkursu literackiego na temat przeżyć związanych z trudnym czasem społecznej izolacji. Liczba prac przekroczyła nasze oczekiwania, dlatego ich weryfikacja musiała potrwać chwilę dłużej.

Konkurs polegał na opisaniu w formie dziennika jednego dnia przeżyć z czasu epidemii. Ocenialiśmy głównie: kreatywność, poczucie humoru, bogatą wyobraźnię i sprawność posługiwania się językiem.

W wyniku pracy komisji wyłoniono laureatów:

1 miejsce (500 zł) – Agata Pawelska (Szkoła Podstawowa w Tychowie),

2 miejsce (200 zł) – Olaf Karbownik (Szkoła Podstawowa w Pomierzynie),

3 miejsce (100 zł) – Zofia Dybner (Szkoła Podstawowa w Pomierzynie).

            Komisja przyznała również wyróżnienia (50 zł):

- Wiktoria Klucewicz (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławoborzu),

- Wiktoria Sułkowska (Szkoła Podstawowa w Różewie),

- Cezary Klauza (Szkoła Podstawowa w Mirosławcu).

            Z uwagi na utrudnienia związane z trwającym zakazem zgromadzeń nagrody rzeczowe i dyplomy zostaną przesłane pocztą, natomiast nagrody pieniężne bezpośrednio na wskazane konto bankowe.

Organizatorzy:
Marlena Sapała
Daniel Nowak
Damian Zwoliński

Praktyki Zawodowe
Data dodania: 22.05.2020 r.

Obrazy: praktyki_zawodowe.jpg

Konkurs na Facebook
Data dodania: 10.05.2020 r.

KONKURS na FACEBOOK 

„MOJA SZKOŁA- mój zawód”

 

Celem konkursu pt. „MOJA SZKOŁA -MÓJ ZAWÓD” (zwanego dalej Konkursem) jest popularyzowanie wśród uczniów szkół podstawowych wiedzy z zakresu nabywania umiejętności zawodowych w ZSR CKZ im. S. Żeromskiego w Świdwinie poprzez: kierunki kształcenia, bazę dydaktyczną i sportową, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną czy funkcjonowanie internatu oraz bezpiecznych zasad podczas nauki i uczestnictwa w zajęciach dodatkowych na terenie szkoły.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia.

Regulamin konkursu (kliknij aby pobrać).

Karta zgłoszenia (kliknij aby pobrać).


Drodzy Rodzice i Uczniowie
Data dodania: 17.04.2020 r.

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że sytuacja, w której obecnie jesteśmy jest…wymagająca. Mam nadzieję, że Państwo i „nasze” Dzieci macie się dobrze i chronicie się przed zakażeniem koronawirusem najlepiej jak potraficie.

Dla potrzeb Państwa i Młodzieży na 23doris@interia.pl i masa900513@gmail.com mozna się z nami kontaktować . Za takim właśnie pośrednictwem- najlepiej jak tylko potrafimy- będziemy służyć Wam pomocą. Możecie skontaktować się z nami pod numerem telefonu:


Dorota Lewandowska  501 290 637

Marlena Sapała  733 329 166


Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia pozdrawiamy
pedagog szkolnyKKZ
Data dodania: 16.04.2020 r.

UWAGA 

W zakładce Kwalifikacyjne kursy zawodowe - Plan kkz - są wytyczne dla słuchaczy obecnych kursów kwalifikacyjnych

Wydział zaoczny
Data dodania: 03.04.2020 r.

Uwaga!!!!

Nauczyciele oraz Słuchacze wydziału zaocznego sem III oraz sem VI proszę zapoznać się z informacjami umieszczonymi w zakładce LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE DLA DOROSŁYCH - PLAN SEMESTRALNY 

Sukces Michała Włodarczyka, ucznia ZSR CKZ w Świdwinie
Data dodania: 12.03.2020 r.

Obrazy newsów: olimpiada_2020.jpg

 

Sukces Michała Włodarczyka,

 ucznia  ZSR CKZ w Świdwinie.

 

 

 

        Młodzież ZSR CKZ w Świdwinie corocznie uczestniczy w Olimpiadzie Przedmiotowej Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. To Olimpiada tematyczna adresowana do zafascynowanych historią uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów zainteresowanych szeroko rozumianą historią wojskowości. Co roku w zawodach bierze udział niemal 3000 uczniów. Olimpiada jest rozgrywana w trzech etapach od listopada do czerwca, a jej zwieńczeniem są zawody finałowe w Warszawie, którym towarzyszą atrakcje dla uczestników i ich opiekunów. Zwycięzcy rywalizacji otrzymują cenne nagrody oraz dodatkowe punkty w rekrutacji na wybranych uniwersytetach.

Nasi uczniowie rywalizując z młodzieżą z innych szkół, często realizującą zakres rozszerzony z historii(co sprawia nam jeszcze większą satysfakcję) odnoszą niemałe sukcesy.

W tym roku szkolnym 2019/2020 tematyka Olimpiady dotyczyła lat 1887-1922 „O niepodległość i granice RP.” Ten przedział lat nie był ustanowiony przez przypadek. Organizatorzy chcieli w tren sposób uczcić 100-lecie Bitwy Warszawskiej.

Nasz wychowanek Michał Włodarczyk dnia 05.03.2020r reprezentował naszą placówkę na szczeblu wojewódzkim. Zdobył bardzo wysoką liczbę punktów z części pisemnej i ustnej , co pozwoliło na zajęcie 1 pozycji na liście z okręgu koszalińskiego i dalszy udział w Olimpiadzie już w zawodach centralnych.

Michał jest uczniem klasy II Technikum Informatycznego i z całą pewnością  to początek jego drogi w tej naukowej dyscyplinie . Życzymy Jemu i sobie wielu sukcesów, a rodzicom dziękujemy za wychowanie dzieci w tak patriotycznych tradycjach.  

                                                                                                 M.S.