Aktualności
Wyprawka szkolna na rok 2014/2015
Data dodania: 13.08.2014 r.
Informacja dla nauczycieli Wydziału Zaocznego
Data dodania: 22.09.2014 r.

Przypominam, że zgodnie z informacją przekazaną na ostatniej Radzie Pedagogicznej, plan dla Wydziału Zaocznego jest układany z miesięcznym wyprzedzeniem i nie podlega zmianie jeśli nauczyciel uczacy nie jest "studentem", "słuchaczem", "uczestnikiem" itp. na studiach podyplomowych, kursach, szkoleniach itp.
Plan na cały miesiąc październik dostępny w gablocie Wydziału Zaocznego. Poszczególne zjazdy będą sie ukazywały również na stronie internetowej Szkoły.

Uwaga Wydział zaoczny
Data dodania: 22.09.2014 r.
Uwaga!
Słuchacze V sem. Technikum Uzupełniającego TMR oraz TŻiGD, którzy
chcą 
przystąpić do egzaminu maturalnego proszeni są o zgłaszanie się po 
deklaracje maturalne do sekretariatu dyrektora. Deklaracje należy
złożyć 
do dnia 30.09.2014r.
Monika Goral
Sekretarz szkoły
Uwaga Wydział Zaoczny
Data dodania: 18.09.2014 r.

Uwaga!!!

Pierwszy zjazd dla Technikum Uzupełniającego sem. V TŻiGD oraz TMR oraz sem. V LO dla dorosłych odbędzie się w dniach 26-28.09.2014. Semestr III LO dla dorosłych oraz Szkoła Policealna pierewszy zjazd rozpoczynają 03-05.10.2014r.

„NAJAZD” Drużyny Najlepszych Zawodowców z ZSR CKP na Szczecin
Data dodania: 17.09.2014 r.

„NAJAZD” Drużyny Najlepszych Zawodowców z ZSR CKP na Szczecin

    W dniu 10 września w Szczecinie odbyła się uroczysta konferencja związana z Projektem „Najlepszy w zawodzie” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego działanie 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013. Celem konferencji było podsumowanie dotychczasowego okresu trwania Projektu i wręczenie nagród zespołowych dla najlepszych klas oraz indywidualnych nagród dla najlepszych uczniów - uczestników Projektu. W Programie uczestniczą szkoły z wszystkich 16-tu powiatów województwa zachodniopomorskiego. Nasza Drużyna Najlepszych Zawodowców jako najliczniejsza ze wszystkich szkół stawiła się w komplecie pod dowództwem Starosty Świdwińskiego Pana Mirosława Majki, Kierownika Projektu Pani Renaty Szott, wychowawcy najlepszej klasy Pana Krzysztofa Orlińskiego, oraz opiekuna drużyny Pana Roberta Szczepaniaka.

   Kryteria wyboru „najlepszych z najlepszych” były oparte na ocenach oraz frekwencjach uczniów podczas zajęć szkolnych w poprzednim roku szkolnym.

   W rankingu na najlepszą klasę nasza obecna klasa IIA Technikum Ekonomicznego zajęła czwartą pozycję wśród wszystkich uczestniczących szkół z całego województwa. W imieniu klasy list gratulacyjny oraz nagrodę – udział wszystkich uczniów  klasy w warsztatach zawodowych na przełomie września – października, odebrał z rąk dyrektora WUP wychowawca klasy IIA TE Pan Krzysztof Orliński.

   Wśród nagród indywidualnych czworo naszych uczniów otrzymało nagrody główne w postaci 17-to calowych komputerów osobistych. Są to Patrycja Szczepaniak z klasy IIA TI i Maciej Dąbski z klasy IVB TMR jako najlepsi w województwie w swoich obszarach kształcenia, oraz  Agata Dobosz z klasy IIA TE i Anna Wojciechowicz z klasy IIB TŻ jako „brązowi” finaliści w województwie.

Oprócz w/w laureatów dodatkowo 19-tu innych naszych uczniów zostało wyróżnionych w konkursie nagrodami w postaci przenośnych dysków twardych.

Są to: Ciołak Klaudia IIA TE, Jaciubek Marek IVA TE, Olbińska Klaudia IIIA TŻ, Kazub Jolanta IIIA TE, Śrubka Patrycja IIIB TŻ, Wieczorek Monika IIA TE, Peszczyńska Natalia IIA TI, Majchrzak Michał, IIIA TE, Borysiewicz Kamila IIA TE, Walczak Magdalena IVA TE,  Reszelewski Rafał IIIA TI, Bierońska Karolina IIIB TŻ, Kossakowska Ewa IVA TE, Rybicka Marcelina IIA TI, Świetlik Sandra IIIA TŻ, Janczewska Magdalena IIB TŻ, Komor Mateusz IIA TMR, Mazepa Damian IIA TI, Winkowski Grzegorz IIA TI

Serdecznie gratulujemy!!!!!!!

O skali wartości nagród niech świadczą pojemności dysków przenośnych
z przedrostkiem 1 TB.

   Ponieważ Projekt trwać będzie jeszcze przez cały obecny rok szkolny do września 2015, a za rok odbędzie się podobna konferencja, zachęcamy młodzież z naszej jednostki do aktywnego uczestnictwa w Projekcie, oraz do dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

 

 

                                                                  w imieniu Dyrekcji ZSR CKP

                                                                  Andrzej Bohdal – asystent Projektu

Obrazy: dscf2145.jpg

 

Plan lekcji po korektach
Data dodania: 06.09.2014 r.

W zakladce "Plan zajęć" znajduje się poprawiony plan lekcji, który obowiązuje od dnia 8 września 2014. Prosimy wszystkich o zapoznanie się z wprowadzonymi zmiananmi oraz o dokonanie stosownych korekt w dzienniku elektronicznym.

 

NASI UCZNIOWIE „ZAWODOWCY”
Data dodania: 04.09.2014 r.

 

NASI UCZNIOWIE „ZAWODOWCY”

WŚRÓD NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZTWIE

 

         W dniu 26 sierpnia otrzymaliśmy informację z Wojewódzkiego Urzędu Pacy ze Szczecina o tym że 23-ch naszych uczniów – uczestników biorących udział w Projekcie „Najlepszy w zawodzie” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego działanie 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013, zostało nagrodzonych za wysokie oceny uzyskiwane z przedmiotów zawodowych, oraz frekwencję na zajęciach w roku szkolnym 2013/2014. Łącznie w całym województwie wyróżniono w ten sposób 115 uczniów biorących udział w programie.

         Wielkim sukcesem jest że wśród czterech obszarów kształcenia jakie istnieją w naszym Zespole Szkół Rolniczych, w każdym z nich nasi uczniowie zajęli „miejsca na pudle” w tym: Patrycja Szczepaniak z klasy I TI i Maciej Dąbski z klasy IIIB TMR zajęli najwyższe miejsca, a Agata Dobosz z klasy I TE i Anna Wojciechowicz z klasy IB TŻ 3-cie miejsca wśród wszystkich uczestników  w województwie zachodniopomorskim w swoich zawodach kształcenia.

Oprócz w/w laureatów dodatkowo 19-tu innych naszych uczniów zostało wyróżnionych w konkursie.

Są to: Ciołak Klaudia I TE, Jaciubek Marek III TE, Olbińska Klaudia IIA TŻ, Kazub Jolanta II TE, Śrubka Patrycja IIB TŻ, Wieczorek Monika I TE, Peszczyńska Natalia I TI, Majchrzak Michał, II TE, Borysiewicz Kamila I TE, Walczak Magdalena III TE,  Reszelewski Rafał II TI, Bierońska Karolina IIB TŻ, Kossakowska Ewa III TE, Rybicka Marcelina I TI, Świetlik Sandra IIA TŻ, Janczewska Magdalena IB TŻ, Komor Mateusz IA TMR, Mazepa Damian I TI, Winkowski Grzegorz I TI

Wszyscy powyżsi nasi uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe na uroczystej konferencji w Szczecinie w dniu 10 września 2014.

Starostwo Powiatowe zapewnia transport, a Pan Dyrektor zwalnia z zajęć.

Serdecznie gratulujemy!!!!!!!

 

                                                                  w imieniu Dyrekcji ZSR CKP

                                                                  Andrzej Bohdal – asystent Projektu

Klasa I TE wśród laureatów
Data dodania: 14.08.2014 r.

 

NASZA KLASA IA TECHNIKUM EKONOMICZNEGO WŚRÓD NAJLEPSZYCH KLAS W WOJEWÓDZTWIE

  Z ogromną przyjemnością informujemy że klasa IA Technikum Ekonomicznego naszego Zespołu Szkół Rolniczych została sklasyfikowana na 4-tym miejscu pośród klas wszystkich szkół biorących udział w Projekcie „Najlepszy w zawodzie” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu społecznego działanie 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013. Sukces naszych uczniów jest naprawdę ogromny biorąc pod uwagę ilość szkół uczestniczących w Programie z wszystkich 16-tu powiatów Województwa Zachodniopomorskiego.

   Kryteriami w konkursie były oceny plus frekwencja na zajęciach uzyskane przez wszystkich uczniów w klasie za pierwszy semestr nauki w szkole.

   Nagrodą za uzyskanie tak wysokiej lokaty jest uczestnictwo całej klasy w warsztatach motywacyjno-zawodowych organizowanych w ramach i na koszt w/w Projektu. Termin, miejsce, oraz temat zajęć podczas warsztatów zostanie opracowany wspólnie wraz z wychowawcą klasy i odbędzie się na początku nowego roku szkolnego pod koniec września (29.09-01.10). 

   Serdecznie gratulujemy wychowawcy klasy Panu Krzysztofowi Orlińskiemu, oraz wszystkim nauczycielom w Zespole Szkół Rolniczych którzy przyczynili się do powyższego sukcesu. 

    Jednocześnie nadmieniamy że trzy uczennice w powyższej klasy IA TE mające najwyższe oceny z przedmiotów zawodowych zostały wytypowane przez Starostwo Powiatowe jako kandydaci do nagród indywidualnych i ich dane zostały przesłane do Szczecina. Z pozostałych klas naszej szkoły wytypowano jeszcze 22-ch uczniów i uczennic jako kandydatów do nagród indywidualnych w tym Projekcie.

Trzymamy za wszystkich kciuki życząc im zajęcia nagradzanych lokat w konkursie. 

w imieniu Dyrekcji ZSR CKP 

Andrzej Bohdal – asystent Projektu

Egzamin zawodowy
Data dodania: 13.08.2014 r.

Dnia 8 września w stołówce internatu o godzinie 10:00 odbędzie się egzamin zawodowy dla uczniów nowej podstawy programowej.

Poniżej znajdują się harmonohramy egzaminów:

Harmonogram dla uczniów TMR

Harmonogram dla uczniów ZSZ MOPiMR

Wolne miejsca
Data dodania: 21.07.2014 r.

 

Zastanawiasz się na wyborem idealnej szkoły dla siebie? 
Zapraszamy do STEFANA! 
Mamy jeszcze wolne miejsca. Nasza Szkoła oferuje kształcenie w 6 zawodach. Wybierz jeden z nich:
- technik mechanizacji rolnictwa,
- technik żywienia i usług gastronomicznych,
- technik informatyk,
- technik ekonomista,
- mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych,
- kucharz
Nie zwlekaj zapisz się już dziś!
DAMY WAM NIEZŁĄ SZKOŁĘ 

 

Wyniki Egzaminu Maturalnego
Data dodania: 25.06.2014 r.

Odbiór wyników egzaminu maturalnego w piątek 27.06.2014 od godziny 10:30 do godziny 15:00