Aktualności
Wydział zaoczny
Data dodania: 03.05.2015 r.

UWAGA!!!

W miesiącu maju i czerwcu 2015r. dla semestru IV  LO dla dorosł‚ych oprócz kursu zawodowego odbę™dą… się egzaminy klasyfikacyjne wynikajace z różnic programowych z nastę™pują…cych przedmiotów:

 

1. J. obcy - niemiecki/angielski

2. Biologia

3. Chemia

4. Technologia informacyjna

5. Podstawy przedsiebiorczoś›ci

 Zakres materiał‚u na w/w egzaminy dostę™pny jest w sekretariacie szkoły oraz w zakł‚adce wydział‚u zaocznego. Prosimy o bieżą…ce sprawdzanie planu i przystą…pienie do egzaminów w wyznaczonym terminie.

Najlepszy w Zawodzie
Data dodania: 20.04.2015 r.

NASI UCZNIOWIE „ZAWODOWCY”

WŚRÓD NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZTWIE

         Po raz drugi w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie odbyło się spotkanie celem wyłonienia najlepszych uczniów – uczestników biorących udział w Projekcie „Najlepszy w zawodzie” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego działanie 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013. Według oficjalnych informacji, potwierdzonych na stronach internetowych WUP 20-tu naszych uczniów zostało nagrodzonych za wysokie oceny uzyskiwane z przedmiotów zawodowych, sprawowania, oraz frekwencję na zajęciach w I-szym semestrze roku szkolnego 2014/2015. Łącznie w całym województwie wyróĹźniono w ten sposób 115 uczniów biorących udział w programie.

         Po raz drugi okazało się Ĺźe wśród czterech obszarów kształcenia jakie istnieją w naszym Zespole Szkół Rolniczych, w kaĹźdym z nich nasi uczniowie zajęli „miejsca na pudle” w tym: Patrycja Szczepaniak z klasy II TI, Ewa Kossakowska z klasy IV TE, oraz Wojciechowicz Anna z klasy II B TĹť zajęły najwyĹźsze miejsca, Śrubka Patrycja z klasy III B TĹť zajęła drugie miejsce, a Marek Jaciubek z klasy IV TE, Łukasz Świątek z klasy III B TMR i Magdalena Janczewska z klasy II B TĹť zajęli 3-cie miejsca wśród wszystkich uczestników  w województwie zachodniopomorskim w swoich obszarach kształcenia.

Oprócz w/w laureatów dodatkowo 13-tu innych naszych uczniów zostało wyróĹźnionych w konkursie.

Są to: Ciołak Klaudia II TE, Puzia Daria IV TE, Dobosz Agata II TE, Książek Marcelina IV TE, Wieczorek Monika II TE, Dąbski Maciej IV B TMR, Brzeziński Grzegorz IV A TĹť, Kuczyński Kamil IV A TMR, Pacześny Krzysztof III B TMR,  Reszelewski Rafał III TI, Waszczyk Piotr III B TMR, Majewski Adrian III B TMR, Skoczylas Urszula II B TĹť.

Sukces jest tym większy Ĺźe po raz kolejny okazało się iĹź nasi uczniowie są najliczniejszą grupą laureatów spośród 53-ch szkół z 14-tu powiatów biorących udział w konkursie

Wszyscy powyżsi nasi uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe na uroczystej konferencji w Szczecinie w dniu 10 czerwca 2015.

Starostwo Powiatowe zapewnia transport, a Pan Dyrektor zwalnia z zajęć.

Serdecznie gratulujemy!!!!!!!

 

                                                                  w imieniu Dyrekcji ZSR CKP

                                                                  Andrzej Bohdal – asystent Projektu 

Informacja
Data dodania: 15.04.2015 r.

Uwaga!

W dniu 21.04.2015r. odbędzie się rada klasyfikacyjna słuchaczy VI sem. Wydziału Zaocznego (TU TĹťiGD, TMR oraz LODD). Słuchacze, którzy nie zaliczą egzaminów do dnia 20.04.2015r. i nie dostarczą indeksów do sekretariatu nie zostaną poddani klasyfikacji końcowej. W/w słuchacze nie otrzymają świadectwa ukończenia szkoły w dniu 24.04.2015r. Słuchacze, którzy nie zaliczą egzaminów w danym terminie proszeni są o pilne zgłoszenie się do wicedyrektora pana Andrzeja Potaczka.

w dniu 17.04.2015r. (piątek)  sekretariat czynny od godz. 15.00 do godz. 17.00.

Mecz piłki siatkowej
Data dodania: 10.10.2014 r.

Młodzieżowa Rada Miasta

zaprasza do udziału w 

charytatywnym turnieju piłki siatkowej

18.10.2014 r. (sobota) start godz. 9:00

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Świdwinie

Kategorie:

* Mężczyźni

* Kobiety

 

Warunkiem udziału jest Wpłata wpisowego w wysokości 30 zł od druzyny oraz ukończenie 16 lat

Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych
Data dodania: 06.10.2014 r.

 Dnia 29.09.2014r odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Drużyna dziewcząt zajeła drugie miejsce.

Sztafeta chłopców zajęła pierwsze miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego, który odbedzię się 22.10.2014r. w Przelewicach.

Mistrzostwa Polski w Zapasach
Data dodania: 06.10.2014 r.

20 września w Teresinie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach.
W zawodach wystartowało 90 zawodników z 40 klubów. 

KRYSTIAN KWAŚNY w kat. wagowej 60 kg zdobył brązowy medal.
Jest to największy sukces Krystiana w tej kategorii wiekowej. Krystian po przegraniu pierwszej walki z zawodnikiem z Milicza (póĹşniejszym złotym medalistą), wygrał pozostałe cztery pojedynki zdobywając brązowy medal. Sukces Krystiana zaowocował powołaniem go przez trenera Marka Garmulewicza na zgrupowanie reprezentacji Polski Juniorów, a tym samym dał mu szanse na reprezentowanie naszego kraju w turniejach międzynarodowych.

Dzień chłopaka w Naszej Szkole
Data dodania: 30.09.2014 r.

30 września w Naszej Szkole uczennice należące do Szkolnego Koła PCK wraz z Pania Małgorzatą Klekowiecką przygotowały Małą niespodzianke dla chłopaków w naszej szkole. Były serdzuszka oraz coś słodkiego. Przy wejściu do szkoły stały przez cały dzień tablice ze śmiesznymi zdjęciami i wierszykami. Dziękujemy milym Pania za pamięć o naszych Panach

 

Uwaga Wydział zaoczny
Data dodania: 22.09.2014 r.
Uwaga!
Słuchacze V sem. Technikum Uzupełniającego TMR, TŻiGD oraz słuchacze V
 
sem. LODD, którzy chcą
przystąpić do egzaminu maturalnego proszeni są o zgłaszanie się po
deklaracje maturalne do sekretariatu dyrektora. Deklaracje naleĹźy
złożyć
do dnia 30.09.2014r.
Monika Goral
Sekretarz szkoły
Uwaga Wydział Zaoczny
Data dodania: 18.09.2014 r.

Uwaga!!!

Pierwszy zjazd dla Technikum Uzupełniającego sem. V TŻiGD oraz TMR oraz sem. V LO dla dorosłych odbędzie się w dniach 26-28.09.2014. Semestr III LO dla dorosłych oraz Szkoła Policealna pierewszy zjazd rozpoczynają 03-05.10.2014r.

„NAJAZD” Drużyny Najlepszych Zawodowców z ZSR CKP na Szczecin
Data dodania: 17.09.2014 r.

„NAJAZD” DruĹźyny Najlepszych Zawodowców z ZSR CKP na Szczecin

    W dniu 10 września w Szczecinie odbyła się uroczysta konferencja związana z Projektem „Najlepszy w zawodzie” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego działanie 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013. Celem konferencji było podsumowanie dotychczasowego okresu trwania Projektu i wręczenie nagród zespołowych dla najlepszych klas oraz indywidualnych nagród dla najlepszych uczniów - uczestników Projektu. W Programie uczestniczą szkoły z wszystkich 16-tu powiatów województwa zachodniopomorskiego. Nasza DruĹźyna Najlepszych Zawodowców jako najliczniejsza ze wszystkich szkół stawiła się w komplecie pod dowództwem Starosty Świdwińskiego Pana Mirosława Majki, Kierownika Projektu Pani Renaty Szott, wychowawcy najlepszej klasy Pana Krzysztofa Orlińskiego, oraz opiekuna druĹźyny Pana Roberta Szczepaniaka.

   Kryteria wyboru „najlepszych z najlepszych” były oparte na ocenach oraz frekwencjach uczniów podczas zajęć szkolnych w poprzednim roku szkolnym.

   W rankingu na najlepszą klasę nasza obecna klasa IIA Technikum Ekonomicznego zajęła czwartą pozycję wśród wszystkich uczestniczących szkół z całego województwa. W imieniu klasy list gratulacyjny oraz nagrodę – udział wszystkich uczniów  klasy w warsztatach zawodowych na przełomie września – paĹşdziernika, odebrał z rąk dyrektora WUP wychowawca klasy IIA TE Pan Krzysztof Orliński.

   Wśród nagród indywidualnych czworo naszych uczniów otrzymało nagrody główne w postaci 17-to calowych komputerów osobistych. Są to Patrycja Szczepaniak z klasy IIA TI i Maciej Dąbski z klasy IVB TMR jako najlepsi w województwie w swoich obszarach kształcenia, oraz  Agata Dobosz z klasy IIA TE i Anna Wojciechowicz z klasy IIB TĹť jako „brązowi” finaliści w województwie.

Oprócz w/w laureatów dodatkowo 19-tu innych naszych uczniów zostało wyróĹźnionych w konkursie nagrodami w postaci przenośnych dysków twardych.

Są to: Ciołak Klaudia IIA TE, Jaciubek Marek IVA TE, Olbińska Klaudia IIIA TĹť, Kazub Jolanta IIIA TE, Śrubka Patrycja IIIB TĹť, Wieczorek Monika IIA TE, Peszczyńska Natalia IIA TI, Majchrzak Michał, IIIA TE, Borysiewicz Kamila IIA TE, Walczak Magdalena IVA TE,  Reszelewski Rafał IIIA TI, Bierońska Karolina IIIB TĹť, Kossakowska Ewa IVA TE, Rybicka Marcelina IIA TI, Świetlik Sandra IIIA TĹť, Janczewska Magdalena IIB TĹť, Komor Mateusz IIA TMR, Mazepa Damian IIA TI, Winkowski Grzegorz IIA TI

Serdecznie gratulujemy!!!!!!!

O skali wartości nagród niech świadczą pojemności dysków przenośnych
z przedrostkiem 1 TB.

   PoniewaĹź Projekt trwać będzie jeszcze przez cały obecny rok szkolny do września 2015, a za rok odbędzie się podobna konferencja, zachęcamy młodzieĹź z naszej jednostki do aktywnego uczestnictwa w Projekcie, oraz do dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

 

 

                                                                  w imieniu Dyrekcji ZSR CKP

                                                                  Andrzej Bohdal – asystent Projektu

Obrazy: dscf2145.jpg

 

NASI UCZNIOWIE „ZAWODOWCY”
Data dodania: 04.09.2014 r.

 

NASI UCZNIOWIE „ZAWODOWCY”

WŚRÓD NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZTWIE

 

         W dniu 26 sierpnia otrzymaliśmy informację z Wojewódzkiego Urzędu Pacy ze Szczecina o tym Ĺźe 23-ch naszych uczniów – uczestników biorących udział w Projekcie „Najlepszy w zawodzie” współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego działanie 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013, zostało nagrodzonych za wysokie oceny uzyskiwane z przedmiotów zawodowych, oraz frekwencję na zajęciach w roku szkolnym 2013/2014. Łącznie w całym województwie wyróĹźniono w ten sposób 115 uczniów biorących udział w programie.

         Wielkim sukcesem jest Ĺźe wśród czterech obszarów kształcenia jakie istnieją w naszym Zespole Szkół Rolniczych, w kaĹźdym z nich nasi uczniowie zajęli „miejsca na pudle” w tym: Patrycja Szczepaniak z klasy I TI i Maciej Dąbski z klasy IIIB TMR zajęli najwyĹźsze miejsca, a Agata Dobosz z klasy I TE i Anna Wojciechowicz z klasy IB TĹť 3-cie miejsca wśród wszystkich uczestników  w województwie zachodniopomorskim w swoich zawodach kształcenia.

Oprócz w/w laureatów dodatkowo 19-tu innych naszych uczniów zostało wyróĹźnionych w konkursie.

Są to: Ciołak Klaudia I TE, Jaciubek Marek III TE, Olbińska Klaudia IIA TĹť, Kazub Jolanta II TE, Śrubka Patrycja IIB TĹť, Wieczorek Monika I TE, Peszczyńska Natalia I TI, Majchrzak Michał, II TE, Borysiewicz Kamila I TE, Walczak Magdalena III TE,  Reszelewski Rafał II TI, Bierońska Karolina IIB TĹť, Kossakowska Ewa III TE, Rybicka Marcelina I TI, Świetlik Sandra IIA TĹť, Janczewska Magdalena IB TĹť, Komor Mateusz IA TMR, Mazepa Damian I TI, Winkowski Grzegorz I TI

Wszyscy powyżsi nasi uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe na uroczystej konferencji w Szczecinie w dniu 10 września 2014.

Starostwo Powiatowe zapewnia transport, a Pan Dyrektor zwalnia z zajęć.

Serdecznie gratulujemy!!!!!!!

 

                                                                  w imieniu Dyrekcji ZSR CKP

                                                                  Andrzej Bohdal – asystent Projektu